  • TV remote control Metz
Where to buy
PROMO !
TV METZ 75" (190 cm) LED UHD/4K Google TV (Netflix, Prime Video, Disney+, MyCanal, OCS, Apple TV, Molotov TV ...) HDR10 / HLG / DOLBY AUDIO / Wi-FI with DVB-T2/C/S2 Tuners - reference 75MUD7000Z
75MUD7000Z
 0/5
(0 opinion)
  • TV remote control Metz
VAT INCLUDED
Benefit from a 30-minute call with a technician to commission your product
Guarantee:
Livraison prévue entre le 16/05/2026 et le 21/05/2026
Color:
Silver / black
Size:
190 cm (75″)
Other sizes available
109 cm (43")
139 cm (55")
Features
  • Screen diagonal: from 190 cm (75")
  • Infinite screen design without edge
  • Screen resolution: 3840*2160 (ULTRA HD / 4K)
  • GOOGLE TV
  • Remote control with voice input sensor
  • HDR10, HLG, Dolby AUDIO
  • 3x HDMI, 2x USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, S/PDIF audio output, AV input
  • Speakers - 2 X 10W
  • VESA-compatible 600*400 mm